APIE

2013 metų vasarą Nidoje duris atvėrė unikalūs masažo namai „Nidos kopos“, spalio viduryje atsidarė ir pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės. Išskirtiniame gintaro masažo centre daromi masažai ir kitos procedūros, puoselėjancios grožį, sveikatą ir vidinę harmoniją.

Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose masažo namuose atliekamos itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, juros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį.

„Nidos kopose“ atliekami masažai ir kitos malonios kūno procedūros ir suaugusiems, ir įvairaus amžiaus vaikams. Salone dirba tik savo srities profesionalai, žmonės, kuriems Masažas - kur kas daugiau nei tik fizinių judesių atlikimas. Nuolat plėsdami suvokimą, žmogų priimame gerokai plačiau, nei tik kaip fizinį kūną. Būtent todėl, kasdien matome tiek daug laimingų žmonių!

Jaukiai įrengtuose masažo namuose dirba specialistai, stažavęsi įvairiose pasaulio šalyse.  Masažo terapeutai dirbdami derina įvairias masažo technikas, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus individualumą ir asmeninius poreikius, todėl kiekviena procedūra „Nidos kopose“ yra išskirtinė, įdomi ir skirta tiktai Jums. Kodėl masažai atliekami su gintaru ir jo produktais? Gintaras – tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams. Nuo seno žinoma gintaro galia, kurią žmonės išnaudodavo savo sveikatai ir grožiui puoselėti.

„Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms“ A. Čechovas

 

SPECIALISTAI

Ala    
Specialybė: masažuotoja    
Amžius: 41 metų    
Darbinė patirtis: 20 metų    
Praktikuojamos technikos: klasikinis masažas, limfodrenažinis masažas, manualinė terapija.    
Specializacija: klasikinis , limfodrenažinis masažas  suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį, manualinė terapija, neurologijos, vaikų procedūrų, grožio, kultūros ir estetikos specialistė, gintaroterapija, stažuotės Japonijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Olandijoje ir kt.      

Lina    

Specialybė: kineziterapeutė-masažuotoja    
Amžius: 27 metai    
Darbinė patirtis: 7 metai       
Specializacija: klasikinis, taškinis, sportinis, limfodrenažinis masažas suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį. Veido bei kūno grožio puoselėjimo procedūros, liekninančios, kūno linijas formuojančios bei stangrinančios procedūros. Veido ir kūno chiro masažas, anticeliulitinis masažas, pusiau aktyvių kineziterapijos metodų taikymas, miorelaksacinės technikos, gintaroterapija.

Greta    

Specialybė: kineziterapeutė-masažuotoja    
Amžius: 26 metai    
Darbinė patirtis: 6 metai       
Specializacija: klasikinis, taškinis, limfodrenažinis, ajurvedinis masažas suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį. Anticeliulitiniai, liekninantys, stangrinantys masažai ir procedūros kūno grožiui puoselėti. Veido masažai ir procedūros. Skirtingų masažo technikų derinimas ir apjungimas, pusiau aktyvių kineziterapijos metodų taikymas, gintaroterapija.

Emilija

Specialybė: kineziterapeutė-masažuotoja    
Amžius: 26 metai    
Darbinė patirtis: 5 metai       
Specializacija: klasikinis, sportinis, švediškas, giliųjų audinių, limfodrenažinis, ajurvedinis masažas suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį. Veido bei kūno grožio puoselėjimo procedūros, liekninančios, kūno linijas formuojančios bei stangrinančios procedūros. Aktyvių, pusiau aktyvių kineziterapijos metodų taikymas, miorelaksacinė raumenų atpalaidavimo technika. 

Daiva

Specialybė:masažuotoja    
Amžius: 31 metai    
Darbinė patirtis: 7 metai       
Specializacija: klasikinis, taškinis, sportinis, limfodrenažinis masažas suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį. Klasikinis bei japoniškas terapinis veido masažas, anticeliulitinis bei kūno linijas formuojantis masažas, giliųjų audinių atpalaidavimo technikos. 

Medartas

Specialybė: masažuotojas - kineziterapeutas    
Amžius: 34 metai    
Darbinė patirtis: 8 metai       
Specializacija: klasikinis, limfodrenažinis, segmentinis-refleksinis masažas suaugusiems ir vaikams pagal individualų poreikį, aromaterapija, refleksoterapija, miofascialinio atpalaidavimo technikos, spa masažai, gintaroterapija, REIKI, gydomasis Tailando masažas, osteopatija, kineziterapijos metodų taikymas.


  

COPYRIGHT NIDOS KOPOS 2015