Stangrinamoji procedūra moterims „Baltijos grožis”

paslaugos / Procedūros, Nida
Stangrinanti procedūra moterims „Baltijos grožis" – ko gero geriausia, ką galėtų sau dovanoti sveikata ir grožiu besirūpinanti moteris! Ypatingai efektyvių procedūrų rinkinys moterims nepaliks abejingų! Jį sudaro: detoksikuojantis kūno šveitimas su jūros druska, bambuko pudra, liepų žiedais ir kakavos sviestu; detoksikuojantis ir modeliuojantis kūno įvyniojimas su Maroko lavos moliu, bambuko pudra ir jojobos aliejumi; anticeliulitinis-modeliuojamasis probleminių vietų masažas; ir puodelis šiltos gintarinės arbatos.
  • Kūno šveitimas giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją. Šveitiklių sudėtyje esantys vertingi sviestai bei aliejai drėkina, maitina odą, o druskos kristalai leidžia švelniai, bet veiksmingai pašalinti negyvas odos ląsteles. Kūno šveitimas skatina epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą. Po šios procedūros oda tampa švelni, minkšta ir lygi. Bambuko milteliai sugeria riebalų perteklių ir drėkina odą. Turi stiprų antibakterinį ir raminantį poveikį, skatina odos gijimą ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Liepų žiedai ramina nervų sistemą ir malšina skausmą.
  • Kūno įvyniojimo procedūra puikiai atpalaiduoja kūną, padeda gerinti ir stangrinti kūno kontūrus, sušvelninti celiulitą. Įvyniojimų metu naudojamos koncentruotos biologiškai aktyvios medžiagos, tokios kaip mineralinės druskos, vitaminai ir amino rūgštys. Specialiai viena prie kitos priderintos biologiškai aktyvios medžiagos per labai trumpą laiką pagerina odos išvaizdą. Tai jaučiama - kūnas lengvai įšyla. Taip gali suaktyvinti šlakų varymo procesą, vandens sankaupas, dingsta sunkumo jausmas kojose, oda probleminėse zonose tampa lygesnė. Rezultatas jaučiamas iškart: kūnas atsipalaiduoja, jį apima maloni būsena. Oda pastebimai ir juntamai tampa lygesnė ir gražesnė, sušvelnėja kūno probleminės zonos.
  • Anticeliulitinis-modeliuojamasis probleminių vietų masažas - labai individualiai pritaikytas masažas, kruopščiai prisitaikant prie Jūsų problematinių zonų, fizinės ir emocinės būsenos! Atminkite, kad celiulitas ar nesaikingai besikaupiantys riebalai, tai ne tik Jūsų išvaizda, kartu tai ir Jūsų sveikata, Jūsų nuotaika, Jūsų požiūris į save! Pakaks save smerkti ir kritikuoti, geriau šias jėgas transformuokite į Meilę Sau! Po šio masažo ženkliai mažėja celiulitas, kūno apimtys, pagerėja audinių būklė, pagreitėja medžiagų apykaita, sugrįžta pasitikėjimas savimi. Šis masažas skatina lipolizės procesus (riebalų skaidymą), tonizuoja giliuosius kūno raumenis, pasižymi detoksikuojančiu poveikiu, taip pat sutvirtina bei pakelia suglebusią odą ir tonizuoja raumenis, todėl tinka visoms, kurios nori numesti svorio, sustiprinti raumenis, pastangrinti odą. Kūnas Jums už jį tikrai padėkos! Tai tikros moters vertas gyvenimo patyrimas! Procedūra atliekama ant terapinio gintaro čiužinio, o jos pabaigoje, prie puodelio šiltos gintaro arbatos aptarsime Jūsų organizmo būklę, ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Stangrinamoji procedūra moterims „Baltijos grožis”

159,00 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ
REGISTRACIJA 120 min. / 159€