fbpx

Harmonizuojamasis kūno masažas + veido masažas su gintaro priemonėmis

paslaugos / Masažai, Vilnius, Kaunas
Pavargote nuo nuolatinių klausimų ir darbų maratono? Užstrigote būsenoje tarsi viskas gyvenime gerai, tačiau giliai viduje yra jausmas, kad tikrojo džiaugsmo visame tame nėra? Pats laikas harmonizuoti visą kūną! Išbalansuotai nervų sistemai ir išvargintam organizmui puikiai tiks profesionalų atliekamas harmonizuojantis viso kūno masažas. Tai labai asmeniškai pritaikytas masažas, kruopščiai prisitaikant ir įsijaučiant į esamą kliento fizinę ir emocinę būseną. Harmonizuojantį kūno masažą sudaro dinamiškai subalansuoti judesiai, giliųjų audinių veikimas, raumenų tempimas,.
Masažo metu gulėsite ant gintarinio čiužinio, o didžiausios įtampos vietas šildysime karštais gintaro maišeliais. 
Veido masažas atliekamas naudojant skirtingus būdus ir technikas, priklausomai nuo individualaus kliento poreikio (miorelaksacija, miostimuliacija, limfodrenažas ir t.t.).
Veido masažas pasižymi akivaizdžiu estetiniu veido būklės pagerėjimu, sumažėjusiu patinimu/ paburkimu, pagerėjusia veido odos spalva, liftinguojančiu efektu, psichoemocinės būklės pagerėjimu. Taikant šį masažą reguliariai, aktyvuojami biologiškai aktyvūs taškai, įjungiami gilūs regeneraciniai procesai, grįžta pasitikėjimas savimi! Po masažo, prie puodelio šiltos gintaro arbatos aptarsime Jūsų organizmo būklę, ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Harmonizuojamasis kūno masažas + veido masažas su gintaro priemonėmis

79.00 

Tobulas derinys! Įsitikinkite tuo patys…

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,
PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ
REGISTRACIJA 90 min. / 79€