SPA procedūra “Rinkinys Jam”

paslaugos / Procedūros, Nida
Vyras, kuris nesirūpina savo sveikata ir išvaizda – tik praeities mitas! Rinkinys „Jam" – ko gero geriausia, ką galėtų sau dovanoti vyras, kuris supranta, kad didžius žygdarbius gali atlikti tik tas, kas gerbia ir rūpinasi savimi, yra pilnas energijos ir stiprios sveikatos! Ypatingų procedūrų rinkinys sukurtas vyrams - įspūdingas ir išskirtinis. Jį sudaro: detoksikuojantis kūno šveitimas su bambukų pudra, liepų žiedais, jūros druska ir kakavos sviestu; detoksikuojantis šildantis jūrinio purvo įvyniojimas su magniu; individualiai pritaikytas harmonizuojamasis, gilus kūno masažas ant terapinio gintaro čiužinio; ir puodelis šiltos gintarinės arbatos.
  • Kūno šveitimas - itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją. Šveitiklių sudėtyje esantys vertingi sviestai bei aliejai drėkina, maitina odą, o druskos kristalai leidžia švelniai, bet veiksmingai pašalinti negyvas odos ląsteles. Kūno šveitimas skatina epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą. Po šios procedūros oda tampa švelni, minkšta ir lygi. Bambuko milteliai sugeria riebalų perteklių ir drėkina odą. Turi stiprų antibakterinį ir raminantį poveikį, skatina odos gijimą ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Liepų žiedai ramina nervų sistemą ir malšina skausmą. Kakavos sviesto, kokosų ir alyvuogių aliejų mišinys maitina, drėkina ir apsaugo odą. Atsiranda pojūtis, tarsi būtumėte gimę iš naujo!
  • Dvigubo poveikio detoksikuojantis šildantį jūrinio purvo įvyniojimas su magniu. Jo sudėtyje esantis žaliasis molis pasižymi didžiausia absorbcija surišti ir sugerti toksinus, nešvarumus, skysčių perteklių, minkština ir lygina odą. Jūros purvas - tai jūros nuosėdos, turinčios gausybę mineralų ir mikroelementų tokių kaip cinkas, manganas, magnis, fosforas ir kalcis, todėl turi priešuždegiminį poveikį, mažina skausmą, detoksikuoja. Magnis – tai mikroelementas, kuris aktyvina daugiau nei 300 fermentų veiklą, dalyvauja angliavandenių, lipidų, baltymų, energijos apykaitoje, šilumos reguliacijos procese, plintant nerviniam impulsui, palaikant raumenų dirglumą.
  • Harmonizuojantis, gilus kūno masažas ant terapinio gintaro čiužinio – tikra dovana Jūsų kūnui! Po masažo pajusite, kaip atsipalaiduos raumenys, pagerės kraujotaka ir limfotaka, padidės judesių amplitudė, grįš fizinis aktyvumas ir žvalumas. Masažo metu gulėsite ant terapinio gintaro čiužinio, pripildyto 10 kg. natūralaus Baltijos gintaro, kuris sukuria sveikatinamąjį biolauką, pašalina nuo Jūsų neigiamą elektromagnetinį lauką ir įžemina. Tai tikro vyro vertas gyvenimo patyrimas! O ir jo moteris bus tikrai laiminga! Po masažo, prie puodelio šiltos gintaro arbatos, aptarsime Jūsų organizmo būklę, ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

SPA procedūra “Rinkinys Jam”

149,00 

Ypatingų procedūrų rinkinys poilsio pasiilgusiems vyrams!

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ
REGISTRACIJA 120 min. / 149€