APIE MUS

„Retas žmogus viešai rodo savo trūkumus, dauguma stengiasi juos pridengti patraukliu apdaru” O. de Balzakas

2013 m. pavasarį, Nidoje, keli bendraminčiai apsiginklavę svajone, viltimis ir idėja išsiruošėme į kelionę. Mus vienijo idėja, kad šiame gyvenime visi esame vieniši keliautojai, tačiau atėjus laikui mums visiems prireikia pagalbos. Padėti žmogui – visus mus vienijanti savybė. Tačiau dalintis galime tik tuo, ko patys turime su kaupu. Tuo metu turėjome tik didžiulę aistrą savo veiklai. Masažas tapo nenugalima jėga, jungiančia mus su kitais – mūsų draugais, klientais, arba tiesiog – bendražygiais!

Pasaulyje yra tūkstančiai būdų padėti žmonėms! Vienas nuostabiausių iš jų – MASAŽAS. Masažuotojo profesija – viena nuostabiausių veiklų pasaulyje. Mes galime prisiliesti prie įvairiausių žmonių gyvenimo istorijų, patyrimų, pasirinkimų. Galimybė jausti gyvybę po savo delnais, daro mūsų darbą tikru stebuklu. Galimybė padėti žmogui – neįkainojamu išgyvenimu. Kviečiame ir Jus tai patirti drauge!

Kur mus rasti

Sukūrėme mažus, neįtikėtinai jaukius, o svarbiausia profesionalius masažo namus. Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Deriname įvairias masažo technikas, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus individualumą ir asmeninius poreikius, todėl kiekviena procedūra „Nidos kopose“ yra išskirtinė, įdomi ir skirta tiktai Jums.

VILNIUS KAUNAS NIDA
GINTARO TERAPIJA

„Gintaras moka džiaugtis ir žaisti, nes tokia jo prigimtis. To moko jis ir tuos, į kieno rankas patenka. Jame – jūros gylis ir jos bangų žaismė bei sustingusi saulės šiluma” (P. Globa).

Skaityti daugiau