MASAŽAI KAUNE

„Žmogus yra paslaptis. Ją reikia įspėti, ir jeigu ją narpliosi visą gyvenimą, tai nesakyk, kad veltui praleidai laiką; aš spėju tą paslaptį, nes noriu būti žmogumi…” F.Dostojevskis

2019 metų gruodį Masažo namai „Nidos Kopos” duris atveria ir Kaune. Nuošalioje, ramioje vietoje įkūrėme itin jaukią erdvę sveikatingumui, grožiui ir vidinei darnai puosėlėti. Profesionalumas ir meilė žmogui – du svarbūs principai, kuriais persmelkta visa čia supanti erdvė ir žmonės esantys joje.

Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose masažo namuose atliekami itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, jūros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį. Išskirtinai tik Kaune mūsų klientams siūlome ir profesionalaus kosmetologo paslaugas, kad visa kas būtiniausia rastumėte vienoje vietoje.

Meilė savo darbui sukuria pasitikėjimą, kas yra tikros terapijos pagrindas! Mes pasiruošę šiuo jausmu pasidalinti su Jumis!