MASAŽAI NIDOJE

„Žmogus labai stiprus, jei nori būti tik tuo, kuo yra, ir labai silpnas, jei nori pakilti aukščiau žmonijos” Žanas Žakas Ruso

2013 metų vasarą Nidoje duris atvėrė unikalūs masažo namai „Nidos kopos“, spalio viduryje atsidarė ir pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės. Išskirtiniame gintaro masažo centre daromi masažai ir kitos procedūros, puoselėjancios grožį, sveikatą ir vidinę harmoniją.

Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose masažo namuose atliekamos itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, juros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį.

„Nidos kopose“ atliekami masažai ir kitos malonios kūno procedūros ir suaugusiems, ir įvairaus amžiaus vaikams. Salone dirba tik savo srities profesionalai, žmonės, kuriems Masažas – kur kas daugiau nei tik fizinių judesių atlikimas. Nuolat plėsdami suvokimą, žmogų priimame gerokai plačiau, nei tik kaip fizinį kūną. Būtent todėl, kasdien matome tiek daug laimingų žmonių!